W dniu 20 listopada 2018 r. w sali barokowej Opactwa Pobenedyktyńskiego Muzeum Diecezjalnego w Płocku odbyła się uroczystość wręczenia uczniom szkół ponadgimnazjalnych dyplomów uzyskania Stypendium Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2018/2019.

Wśród uhonorowanych znalazła się Sandra Bogucka, uczennica klasy II Technikum im. Wincentego Witosa w Studzieńcu. W tej ważnej chwili towarzyszyła jej mama oraz Pani dyrektor Elżbieta Butajło. Uroczystość uświetniła swoją obecnością Pani Dorota Skrzypek Mazowiecki Wicekurator Oświaty. Wszyscy Stypendyści otrzymali od fundatora – PKN Orlen S.A. pamiątkowe pióra z wygrawerowanym imieniem i nazwiskiem. Uroczystość uświetnił występ artystyczny uczennic z grupy muzycznej „Rytm” ZS nr 2 w Sierpcu. Gratulujemy Sandrze tego wspaniałego wyróżnienia i życzymy dalszych sukcesów.