14 marca 2024 roku mieliśmy zaszczyt gościć

Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Pana Czesława Siekierskiego, któremu towarzyszył Pan Wiktor Szmulewicz, Prezes Krajowej Rady Izb Rolniczych. Pan Minister spotkał się z pracownikami szkoły i uczniami. Z zadowoleniem przyjął to, że młodzi ludzie jako przyszli liderzy społeczności lokalnych chcą zgłębiać kwestie związane z rozwojem wsi, wyzwaniami stojącymi przed rolnictwem oraz perspektywami dla młodych ludzi. Podkreślił, że jest to szczególnie ważne w 20 rocznicę wstąpienia Polski do Unii Europejskiej. Po złożeniu kwiatów i zapaleniu zniczy pod tablicą poświęconą patronowi szkoły, Wincentemu Witosowi, goście spotkali się z młodzieżą, a następnie zjedli obiad przygotowany przez uczniów Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych. Mamy nadzieję, że to pierwsza z wielu wizyt Pana Ministra w naszej placówce.