Sukces ZSCKR w Studzieńcu - 2 uczniów w finale Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych

W dniach 23-24 października 2020 r, odbyły się eliminacje szkolne XLV edycji Olimpiady
Wiedzy i Umiejętności Rolniczych Okręgu Warszawskiego. Spośród uczniów naszej szkoły wybrano 8 uczestników z najlepszymi wynikami i zgłoszono ich do etapu okręgowego olimpiady, który odbył się się w dniu 23 kwietnia 2021 roku w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Do etapu krajowego zakwalifikowali się uczniowie:
blok Mechanizacja Rolnictwa
Arkadiusz Motylewski – trzecie miejsce
blok Produkcja Zwierzęca
Jakub Kuliński – pierwsze miejsce

Uzyskanie tytułu finalisty lub laureata olimpiady na etapie krajowym zgodnie z Komunikatem Ministra Edukacji Narodowej z 12 kwietnia 2019 r. zwalnia ucznia z części pisemnej egzaminu z kwalifikacji zawodowych gwarantując mu maksymalną liczbę punktów z tego egzaminu.

Wszystkim uczniom gratulujemy wysokich wyników, dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły i życzymy powodzenia w kolejnych zmaganiach.